Apie mus

Prekyba

Dirbame su aukščiausio lygio atsakingai atrinktais gamintojais, kuriems kokybė ir išskirtinis dizainas yra intuityvus standartas.

Bendradarbiavimas su prekybos partneriais:

– produktų pavyzdžiai, katalogai
– demonstraciniai stendai
– įvadiniai mokymai, kasdienės konsultacijos
– sąmatų skaičiavimas, techninis palaikymas
– prieiga prie marketingo resursų partnerių portale
– registruotų projektų apsauga

Užtikrindami visus reikalingus įrankius ir profesionalią paramą, sukuriame išskirtinę vertės grandinę, generuojančią konkurencinį pranašumą visiems jos dalyviams ir apčiuopiamą naudą galutiniam vartotojui.

Distribucija

Jūsų gaminius pateikiame būtent ten, kur tikitės juos pamatyti – ar tai būtų apšvietimo mažmenininko salonas, ar regioninė statybų paroda, ar viešbučio maketų kambarys, ar architekto darbo stalas.

Įrengiame demonstracinius stendus ir rengiame pristatymus. Kuriame istorijas ir klausomės jūsų potencialių klientų istorijų, kad išgirstume jų poreikius. Esame čia tam, kad suteiktume geriausią įmanomą paslaugą, reikalingą jūsų gaminiui pristatyti rinkai ir palaikyti visą jo gyvavimo ciklą.

Turėdami projektų integravimo ir instaliacijos padalinį kompanijos viduje, esame rinkos priešakinėse linijose. Dauguma mūsų partneriams parduodamos įrangos jau yra pratestuota įdiegus ją į mūsų pačių aukščiausio lygio projektus, todėl gauname betarpišką savalaikį atgalinį ryšį iš realaus vartotojo, kurį iškomunikuojame savo patikimiems tiekėjams. Taip gimsta abipusis pasitikėjimas.

Priklausomai nuo susitarimo, mūsų veikla apima Lietuvos arba Baltijos šalių rinką. Gerai išplėtotas mažmeninės prekybos partnerių tinklas ir glaudus bendradarbiavimas su pirmaujančiais regiono architektais leidžia mums užtikrinti greitą patekimą į itin konkurencingą rinką ir nuolatinį buvimą joje.

Smart house by Fabrikas

KONSULTACIJOS Konsultuojame architektus, nekilnojamojo turto vystytojus, privačios nuosavybės savininkus. Sukuriame individualią Jūsų išmanaus namo koncepciją, suprojektuojame, suprogramuojame ir prideriname išmanaus namo sistemą Jūsų poreikiams ir gyvenimo ritmui.

SPRENDIMAI Siūlome platų pasirinkimų spektrą įvairaus lygio namų automatizavimo sprendimams – nuo vieno išmanaus jungiklio iki sudėtingų scenarijų valdymo. Sujungiame Jūsų namo inžinerines sistemas į vieną visumą taip, kad jos nepastebimai užtikrintų bekompromisį komfortą bei, esant poreikiui, būtų valdomos maksimaliai intuityviai stilingų įrenginių pagalba.

PAGALBA IR TECHNINIS PALAIKYMAS Nuo pradinės instrukcijos iki nuolatinio tolimesnio palaikymo – mums labai svarbu savo klientams sukurti teigiamą patirtį kiekviename jų išmanaus namo istorijos vystymosi etape.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekime!