Smart house by Fabrikas

Smart house by Fabrikas – tai mūsų automatikos paslaugų paketas ypatingiems pastatams.

Sukuriame individualią Jūsų išmanaus namo koncepciją, suprojektuojame, suprogramuojame ir prideriname išmanaus namo sistemą Jūsų poreikiams ir gyvenimo ritmui.

Skaityti daugiau

Konsultacijos

KONSULTUOJAME ARCHITEKTUS, NEKILNOJAMOJO TURTO VYSTYTOJUS, PRIVAČIOS NUOSAVYBĖS SAVININKUS. Sukuriame individualią Jūsų išmanaus namo koncepciją, suprojektuojame, suprogramuojame ir prideriname išmanaus namo sistemą Jūsų poreikiams ir gyvenimo ritmui.

Sprendimai

SIŪLOME PLATŲ PASIRINKIMŲ SPEKTRĄ ĮVAIRAUS LYGIO NAMŲ AUTOMATIZAVIMO SPRENDIMAMS – nuo vieno išmanaus jungiklio iki sudėtingų scenarijų valdymo. Sujungiame Jūsų namo inžinerines sistemas į vieną visumą taip, kad jos nepastebimai užtikrintų bekompromisį komfortą bei, esant poreikiui, būtų valdomos maksimaliai intuityviai stilingų įrenginių pagalba.

Pagalba ir techninis palaikymas

NUO PRADINĖS INSTRUKCIJOS IKI TOLIMESNIO PALAIKYMO – mums labai svarbu savo klientams sukurti teigiamą patirtį kiekviename jų išmanaus namo istorijos vystymosi etape.

Integruojamos sistemos

Šildymas, vėdinimas, oro kodicionavimas, drėkinimas, vidaus bei lauko apšvietimas, užuolaidos ar roletai – tai pagrindinės inžinerinės sistemos, kurias integruojame išmanaus namo projekte. Dažnu atveju projektą papildo įeigos kontrolė, apsaugos sistema, domofonas, garažo, įvažiavimo vartų valdymas, multiroom audio sistema, baseinų, sūkurinių vonių, pirčių įranga, elektros, vandens, dujų skaitiklių duomenų nuskaitymas ir kita, specifinė, konkrečiam objektui aktuali įranga.

Pripažinti standartai

Automatikos projektams įgyvendinti naudojame KNX, DALI, MODBUS, ZigBee protokolus, kurie yra standartizuoti Europoje. Šiuos protokolus naudoja stambieji Europos automatikos sistemų gamintojai, todėl Jūsų projektas nebus susietas su vienu konkrečiu gamintoju ar instaliuotoju.

Dėmesys saugumui

Instaliuotų sistemų saugumas ir klientų duomenų apsauga – mūsų prioritetas numeris vienas. Tai apima tiek fizinį objekto bei jo sistemų atsparumą, tiek sistemų atsparumą nesankcionuotam prisijungimui iš išorės. Savo projektuose naudojame tik Europos šalyse gaminamą įrangą.

Premium klasės produktai

Būdami įgaliotais pažangiausių automatikos sistemų gamintojų atstovais, kasdien esame priekinėse linijose susipažįstant ir pristatant naujausias išmaniųjų namų technologijas savo partneriams ir klientams. Savo asortimente turime bene didžiausią spektrą rinkoje skirtingo dizaino bei funkcionalumo premium klasės gaminių.

Kliento patirtis – svarbiausia

Sujungiame Jūsų namo inžinerines sistemas į vieną visumą taip, kad jos nepastebimai užtikrintų bekompromisį komfortą o esant poreikiui būtų valdomos maksimaliai intuityviai stilingų įrenginių pagalba. Personalizuota objekto valdymo sąsaja išmaniųjų įrenginių ekranams užtikrina aiškų valdomų objektų atvaizdavimą erdvėje, paprastą scenarijų prieinamumą, lengvą navigaciją iki specifinių funkcijų – tai esminiai faktoriai, sudarantys prielaidas teigiamai vartotojo patirčiai.

Patirtis projektuose

Būdami įgaliotais pažangiausių automatikos sistemų gamintojų atstovais, kasdien esame priekinėse linijose susipažįstant ir pristatant naujausias išmaniųjų namų technologijas savo partneriams ir klientams. Savo asortimente turime bene didžiausią spektrą rinkoje skirtingo dizaino bei funkcionalumo premium klasės gaminių.